Ga naar de inhoud
  • Los bestek
    • Alle losse bestekdelen
    • Lepels
    • Messen
    • Vorken
  • Besteksets
    • Alle besteksets
    • Zilver
    • Goud
    • Zwart
  • Keukenmessen
  • Houten snijplanken
  • Magnetische messenstrips
  • Los bestek
    • Alle losse bestekdelen
    • Lepels
    • Messen
    • Vorken
  • Besteksets
    • Alle besteksets
    • Zilver
    • Goud
    • Zwart
  • Keukenmessen
  • Houten snijplanken
  • Magnetische messenstrips
€0.00 0 Winkelwagen
€0.00 0 Winkelwagen
  • Los bestek
    • Alle losse bestekdelen
    • Lepels
    • Messen
    • Vorken
  • Besteksets
    • Alle besteksets
    • Zilver
    • Goud
    • Zwart
  • Keukenmessen
  • Houten snijplanken
  • Magnetische messenstrips
  • FAQ
  • Over ons
  • Contact
  • Zakelijk bestellen

Assortiment

  • -12% Aanbieding! 3-Delige Messenset Duits Staal

    3-Delige Messenset Duits Staal

    Gewaardeerd 5.00 uit 5
    (1)
    -12%€84.95 Oorspronkelijke prijs was: €84.95.€74.95Huidige prijs is: €74.95.
    +
  • -17% Aanbieding! 4-Delige Messenset Duits Staal

    4-Delige Messenset Duits Staal

    -17%€114.95 Oorspronkelijke prijs was: €114.95.€94.95Huidige prijs is: €94.95.
    +
  • 7-Delige Messenset Duits Staal met Messenblok

    7-Delige Messenset Duits Staal met Messenblok

    €139.95
    +
  • -12% Aanbieding! 8 persoons bestekset 24-delig goud

    8 persoons bestekset 24-delig goud

    -12%€56.95 Oorspronkelijke prijs was: €56.95.€49.95Huidige prijs is: €49.95.
    +
  • -15% Aanbieding! 8 persoons bestekset 24-delig zilver

    8 persoons bestekset 24-delig zilver

    -15%€46.95 Oorspronkelijke prijs was: €46.95.€39.95Huidige prijs is: €39.95.
    +
  • -12% Aanbieding! 8 persoons bestekset 24-delig zwart

    8 persoons bestekset 24-delig zwart

    -12%€56.95 Oorspronkelijke prijs was: €56.95.€49.95Huidige prijs is: €49.95.
    +
  • -13% Aanbieding! 8 persoons bestekset 40-delig goud

    8 persoons bestekset 40-delig goud

    -13%€74.95 Oorspronkelijke prijs was: €74.95.€64.95Huidige prijs is: €64.95.
    +
  • -17% Aanbieding! 8 persoons bestekset 40-delig zilver

    8 persoons bestekset 40-delig zilver

    Gewaardeerd 5.00 uit 5
    (1)
    -17%€59.95 Oorspronkelijke prijs was: €59.95.€49.95Huidige prijs is: €49.95.
    +
  • -13% Aanbieding! 8 persoons bestekset 40-delig zwart

    8 persoons bestekset 40-delig zwart

    -13%€74.95 Oorspronkelijke prijs was: €74.95.€64.95Huidige prijs is: €64.95.
    +
  • Botermesjes goud set van 6

    Botermesjes goud set van 6

    €12.95
    +
  • Botermesjes regenboog set van 6

    Botermesjes regenboog set van 6

    €12.95
    +
  • Botermesjes rosรฉ goud set van 6

    Botermesjes rosรฉ goud set van 6

    €12.95
    +
  • -17% Aanbieding! Botermesjes zilver set van 6

    Botermesjes zilver set van 6

    -17%€11.95 Oorspronkelijke prijs was: €11.95.€9.95Huidige prijs is: €9.95.
    +
  • Botermesjes zwart set van 6

    Botermesjes zwart set van 6

    €12.95
    +
  • -9% Aanbieding! Broodmes Duits Staal 20 cm

    Broodmes Duits Staal 20 cm

    -9%€32.95 Oorspronkelijke prijs was: €32.95.€29.95Huidige prijs is: €29.95.
    +
  • Gebaksvorkjes goud set van 12

    Gebaksvorkjes goud set van 12

    €17.95
    +
  • Gebaksvorkjes regenboog set van 12 op witte achtergrond

    Gebaksvorkjes regenboog set van 12

    €17.95
    +
  • Gebaksvorkjes rosรฉ goud set van 12 op witte achtergrond

    Gebaksvorkjes rosรฉ goud set van 12

    €17.95
    +
  • -13% Aanbieding! Gebaksvorkjes zilver set van 12 op witte achtergrond

    Gebaksvorkjes zilver set van 12

    Gewaardeerd 5.00 uit 5
    (1)
    -13%€15.95 Oorspronkelijke prijs was: €15.95.€13.95Huidige prijs is: €13.95.
    +
  • Gebaksvorkjes zwart set van 12

    Gebaksvorkjes zwart set van 12

    €17.95
    +
  • Groentemes Duits Staal 13 cm

    Groentemes Duits Staal 13 cm

    €24.95
    +
  • -18% Aanbieding! Hakmes Duits Staal 18 cm

    Hakmes Duits Staal 18 cm

    -18%€39.95 Oorspronkelijke prijs was: €39.95.€32.95Huidige prijs is: €32.95.
    +
  • Houten Snijplank Acacia 32x22 cm โ€“ End Grain (Kopshout)

    Houten Snijplank Acacia 32×22 cm โ€“ End Grain (Kopshout)

    €42.95
    +
  • -15% Aanbieding! Houten snijplank Acacia 40x30 cm | End Grain (Kopshout)

    Houten snijplank Acacia 40×30 cm | End Grain (Kopshout)

    -15%€64.95 Oorspronkelijke prijs was: €64.95.€54.95Huidige prijs is: €54.95.
    +

Ontvang 10% korting op je eerste bestelling

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang direct je kortingscode!
* Geldig op het gehele assortiment. Niet te combineren met andere kortingscodes en uitsluitend geldig bij een minimale bestelwaarde van โ‚ฌ60.

Contactinformatie

  • info@bestekgigant.nl
  • +31 6 17 31 71 53 (Alleen WhatsApp)
  • Zeelandsedijk 53 T23
    5424TL Elsendorp
  • KVK: 76593517
  • BTW: NL003098895B40

Belangrijke informatie

  • FAQ
  • Bestek tips
  • Zakelijk bestellen
  • Algemene voorwaarden
  • Privacy- en cookiebeleid
  • Betaalmethoden
  • Verzending & Retourneren
  • Klacht indienen?

Navigatie

  • Over ons
  • Contact
  • Lepels
  • Messen
  • Vorken
  • Besteksets
  • Keukenmessen
  • Houten snijplanken
  • Messenhouders

ยฉ Copyright Bestekgigant.nl | 2026 | Kvk nummer: 76593517 | BTW nummer: NL003098895B40

imunify-bot-check